ZLECENIE

Na stronie ARTFLAKES.COM można zamówić profesjonalny wydruk niektórych z moich dotychczasowych prac. Jednak istnieje także możliwość zamówienia u mnie dowolnej kartki w technice kolażu. Zamówienia można składać mailowo na adres ZuzannaOrzel@gmail.com w temacie wpisując "ZLECENIE" i podając uprzednio kilka ważnych informacji:
 
  • temat przewodni kartki lub numer wcześniejszego kolażu, do której kartka ma być podobna.
  • preferowaną kolorystykę.
  • wymiar zamawianej kartki.
  • czy kartka ma być opatrzona haiku, a jeżeli tak: czy jakimś już publikowanym, czy stworzonym specjalnie do danej pracy. Może to być np. kartka imienna.
  • ewentualnie - skan lub adres internetowy do ilustracji, która ma być wykorzystana.

Po uzyskaniu tych informacji będę mogła przesłać propozycję projektu, przewidywany czas realizacji oraz oczywiście cenę. W zależności od wielkości, skomplikowania i "niepowtarzalności" całej kartki, czas oczekiwania na pracę oraz jej cena będzie oczywiście różna. Jednak czas realizacji zamówienia nie powinien przekraczać dwóch tygodni, a cena zależna jest od cennika uwzględniającego m.in. rozmiar kartki, jej powtarzalność i zużycie materiałów.

Tak więc przykładowo: kopia starego kolażu w rozmiarze 10x15 bez wiersza haiku będzie wynosiła około 10 zł. + minimalna cena za wykorzystane materiały. Cena całkowicie nowej kartki w rozmiarze A4 z wierszem haiku napisanym specjalnie na tą "okoliczność" będzie wynosiła około 30 zł. + cena za wykorzystane materiały. Szczegóły będą omawiane mailowo, indywidualnie pod każdą zamawianą kartę. Dodam, że możliwy jest także odbiór osobisty na terenie Tychów lub Katowic.

Zapraszam do zamawiania!

Poniżej przykładowe kartki stworzone na zamówienie:

Przykładowa kartka imienna w rozmiarze 10x15.


Przykładowa "nowa" kartka z wierszem haiku w rozmiarze A5 stworzona na prywatne zamówienie.

Po lewej oryginał pracy nr 185, po prawej kopia zrobiona na zamówienie. 
Dwie przykładowe kartki świąteczne stworzone na zamówienie Stowarzyszenia Wiosna.